AMICI DANCERS

TALLINN

ESINDUSGRUPP 20+

Pikaaegse tantsukogemusega tantsijad, kelle põhieesmärk on pakkuda glamuurset ja meelelahutuslikku tantsushowd igale üritusele. Liitumine katsete alusel.

Tallinn esin..jpg
Rakvere.jpg

RAKVERE

ESINDUSGRUPP 15+

Peamine suund showtants. Kokku puutunud ka paljude teiste tantsustiilidega. Rakvere tantsijad on aktiivsed osalejad erinevatel workshoppidel ja täiendanud ennast erinevate juhendajate käe all. Erinevaid tantsustiile on kogetud Londonis Pineapple tantsustuudios. Põhieesmärk on esindada Amici tantsijaid erinevatel võistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Aegajalt astutakse erinevatel üritustel ülesse ka showprogrammiga.

Grupiga liitumine katsete alusel.

TALLINN

SHOWTANTS 17+

Uus grupp!

 

Uus showgrupp loodi 2019 aasta sügisel. Tunnid on kombineeritud erinevatest stiilidest ja toimuvad 2× nädalas. Põhirõhk on showtantsul. Tublimatel võimalus hiljem pääseda esindusgruppi. Kui sulle meeldib tantsida ja soovid olla osa meie väikesest tantsuperest, siis tule TASUTA PROOVITUNDI!

Tallinn SHOW.jpg

HEELS

Soovid tunda ennast kontsadel enesekindla ja naiselikuna?
Liitu Heels tantsutundidega!

Treeningud toimuvad igal reedel Rakveres.
Sobib ka algajatele!

WAU+

Täiskasvanud hobitantsijate grupp, kus tantsivad lapsevanemad ja muidu vinged Virumaa naised. Tundi on oodatud kõik, kes tantsu armastavad ja on valmis erinevateks toredateks väljakutseteks - esinemisteks. Rõhk on liikumise nautlemisel. Nii, et varasem tantsukogemus ei ole oluline.

amici_grupid_087.JPG
amici_grupid_041.JPG

RAKVERE JÄRELKASV

Noored vanuses 11.-13. aastat.